| Versiyon Adı | Van 1.6 HDi Comfort |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1091 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 215 Nm |
| Maksimum Hız | 160 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1369 Kg |
| Uzunluk | 4628 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1832 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 50.900 ₺ |
| Şubat | 50.900 ₺ |
| Mart | 50.900 ₺ |
| Nisan | 50.900 ₺ |
| Mayıs | 50.900 ₺ |
| Haziran | 50.900 ₺ |
| Temmuz | 50.900 ₺ |
| Ağustos | 50.900 ₺ |
| Eylül | 50.900 ₺ |
| Ekim | 50.900 ₺ |
| Kasım | 50.900 ₺ |
| Aralık | 50.900 ₺ |