| Versiyon Adı | Tepee 1.6 HDi Zenith |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1091 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 741 lt |
| Boş Ağırlık | 1453 Kg |
| Uzunluk | 4380 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1801 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 66.500 ₺ |
| Şubat | 66.500 ₺ |
| Mart | 64.900 ₺ |
| Nisan | 64.900 ₺ |
| Mayıs | 61.900 ₺ |
| Haziran | 61.900 ₺ |
| Temmuz | 61.900 ₺ |
| Ağustos | 63.900 ₺ |
| Eylül | 63.900 ₺ |
| Ekim | 64.500 ₺ |
| Kasım | 66.250 ₺ |
| Aralık | 67.750 ₺ |