| Versiyon Adı | 1.2 Style AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1019 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1204 Kg |
| Uzunluk | 4253 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1472 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 154.500 ₺ |
| Mart | 173.900 ₺ |
| Mayıs | 178.900 ₺ |
| Haziran | 190.900 ₺ |
| Temmuz | 198.400 ₺ |
| Ağustos | 236.500 ₺ |
| Eylül | 223.600 ₺ |
| Ekim | 283.100 ₺ |
| Kasım | 283.100 ₺ |
| Aralık | 280.100 ₺ |