| Versiyon Adı | 1.2 Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1104 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 4253 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1472 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 141.690 ₺ |
| Nisan | 134.000 ₺ |
| Mayıs | 141.690 ₺ |
| Haziran | 141.690 ₺ |
| Temmuz | 157.330 ₺ |
| Eylül | 157.330 ₺ |