| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Allure EAT6 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1432 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1200 Kg |
| Uzunluk | 4253 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1472 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 136.000 ₺ |
| Şubat | 141.000 ₺ |
| Mart | 152.500 ₺ |
| Nisan | 157.000 ₺ |
| Mayıs | 165.500 ₺ |
| Haziran | 173.000 ₺ |
| Temmuz | 173.000 ₺ |
| Ağustos | 199.500 ₺ |
| Eylül | 161.800 ₺ |
| Kasım | 181.090 ₺ |
| Aralık | 181.320 ₺ |