| Versiyon Adı | 1.2 Hybrid GT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 930 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.0 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1478 Kg |
| Uzunluk | 4447 mm |
| Genişlik | 1841 mm |
| Yükseklik | 1620 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 2.372.000 ₺ |
| Mart | 2.395.000 ₺ |
| Nisan | 2.395.000 ₺ |
| Haziran | 2.395.000 ₺ |
| Temmuz | 2.420.000 ₺ |
| Ağustos | 2.456.000 ₺ |
| Eylül | 2.555.000 ₺ |
| Kasım | 2.555.000 ₺ |
| Aralık | 2.609.000 ₺ |