| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Active EAT6 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1262 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1315 Kg |
| Uzunluk | 4447 mm |
| Genişlik | 1841 mm |
| Yükseklik | 1620 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 134.900 ₺ |
| Şubat | 138.900 ₺ |
| Mart | 140.900 ₺ |
| Nisan | 143.900 ₺ |
| Mayıs | 143.900 ₺ |
| Haziran | 143.900 ₺ |
| Temmuz | 145.900 ₺ |
| Ağustos | 154.300 ₺ |
| Eylül | 154.300 ₺ |
| Ekim | 157.500 ₺ |
| Kasım | 168.600 ₺ |
| Aralık | 173.300 ₺ |