| Versiyon Adı | GTI 1.6 THP 208 HP |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 926 km |
| Sistem Gücü | 208 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | 1160 Kg |
| Uzunluk | 3973 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 78.400 ₺ |
| Kasım | 78.400 ₺ |
| Aralık | 75.400 ₺ |