| Versiyon Adı | 1.6 e-HDi Active ETG6 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1316 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1170 Kg |
| Uzunluk | 4159 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1556 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 73.400 ₺ |
| Mart | 75.400 ₺ |
| Nisan | 75.400 ₺ |
| Mayıs | 69.900 ₺ |
| Haziran | 70.900 ₺ |
| Temmuz | 70.900 ₺ |
| Ağustos | 70.900 ₺ |