| Versiyon Adı | 1.2 Ultimate AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 978 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 208 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 309 lt |
| Boş Ağırlık | 1233 Kg |
| Uzunluk | 4060 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1433 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 754.900 ₺ |
| Mart | 759.900 ₺ |
| Nisan | 772.900 ₺ |
| Mayıs | 815.900 ₺ |
| Haziran | 938.900 ₺ |
| Temmuz | 1.091.900 ₺ |
| Ağustos | 1.191.900 ₺ |