| Versiyon Adı | 1.2 Edition AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1023 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 309 lt |
| Boş Ağırlık | 1165 Kg |
| Uzunluk | 4060 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1433 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 139.600 ₺ |
| Nisan | 143.200 ₺ |
| Mayıs | 149.900 ₺ |
| Haziran | 154.800 ₺ |
| Temmuz | 162.300 ₺ |
| Ağustos | 167.900 ₺ |
| Eylül | 182.900 ₺ |
| Ekim | 196.400 ₺ |
| Kasım | 206.600 ₺ |