| Versiyon Adı | 1.0 Ecotec Essentia |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 900 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | 1139 Kg |
| Uzunluk | 4021 mm |
| Genişlik | 1746 mm |
| Yükseklik | 1481 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 49.440 ₺ |
| Mart | 49.440 ₺ |
| Nisan | 49.440 ₺ |
| Mayıs | 49.440 ₺ |
| Haziran | 50.300 ₺ |
| Temmuz | 50.300 ₺ |
| Ağustos | 50.300 ₺ |
| Eylül | 52.300 ₺ |
| Ekim | 53.400 ₺ |
| Kasım | 48.400 ₺ |
| Aralık | 43.400 ₺ |