| Versiyon Adı | Sports Tourer 1.4 Dynamic AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 857 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 245 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1399 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1275 Kg |
| Uzunluk | 4702 mm |
| Genişlik | 1809 mm |
| Yükseklik | 1510 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 132.400 ₺ |
| Mart | 137.400 ₺ |
| Nisan | 140.150 ₺ |
| Mayıs | 139.650 ₺ |
| Haziran | 156.650 ₺ |
| Temmuz | 154.650 ₺ |
| Ağustos | 185.650 ₺ |
| Eylül | 191.650 ₺ |
| Ekim | 191.650 ₺ |
| Kasım | 173.650 ₺ |
| Aralık | 154.900 ₺ |