| Versiyon Adı | Sedan 1.6 Edition |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 862 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 155 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1330 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1501 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 78.400 ₺ |
| Mart | 83.400 ₺ |
| Nisan | 85.400 ₺ |
| Mayıs | 84.500 ₺ |
| Haziran | 89.500 ₺ |
| Temmuz | 83.500 ₺ |
| Ağustos | 99.900 ₺ |
| Eylül | 110.900 ₺ |
| Ekim | 110.900 ₺ |
| Kasım | 86.900 ₺ |
| Aralık | 86.900 ₺ |