| Versiyon Adı | Sedan 1.6 CDTi Elite AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1098 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1475 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1501 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 142.400 ₺ |
| Mart | 153.900 ₺ |
| Nisan | 157.400 ₺ |
| Mayıs | 159.150 ₺ |
| Haziran | 164.150 ₺ |
| Temmuz | 163.000 ₺ |
| Ağustos | 181.900 ₺ |
| Eylül | 184.900 ₺ |
| Ekim | 184.900 ₺ |
| Kasım | 155.400 ₺ |
| Aralık | 155.400 ₺ |