| Versiyon Adı | 1.4 Dynamic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 873 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 245 Nm |
| Maksimum Hız | 215 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1399 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 360 lt |
| Boş Ağırlık | 1233 Kg |
| Uzunluk | 4370 mm |
| Genişlik | 1809 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 118.900 ₺ |
| Mart | 123.900 ₺ |
| Nisan | 126.650 ₺ |
| Mayıs | 123.150 ₺ |
| Haziran | 129.150 ₺ |
| Temmuz | 128.150 ₺ |
| Ağustos | 165.650 ₺ |
| Eylül | 172.650 ₺ |
| Ekim | 172.650 ₺ |
| Kasım | 154.650 ₺ |
| Aralık | 134.900 ₺ |