| Versiyon Adı | 1.6 DCi Skypack 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1132 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 186 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | 1580 Kg |
| Uzunluk | 4640 mm |
| Genişlik | 1820 mm |
| Yükseklik | 1830 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 117.000 ₺ |
| Şubat | 118.990 ₺ |
| Mart | 118.990 ₺ |
| Nisan | 118.990 ₺ |
| Mayıs | 120.990 ₺ |
| Haziran | 120.990 ₺ |
| Temmuz | 121.990 ₺ |
| Ağustos | 121.990 ₺ |
| Eylül | 126.590 ₺ |
| Ekim | 131.190 ₺ |
| Kasım | 131.190 ₺ |
| Aralık | 130.390 ₺ |