| Versiyon Adı | Yeni 1.3 Platinum |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 859 km |
| Sistem Gücü | 158 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 199 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 455 lt |
| Boş Ağırlık | 1390 Kg |
| Uzunluk | 4425 mm |
| Genişlik | 1835 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 2.139.000 ₺ |
| Temmuz | 2.159.000 ₺ |
| Ağustos | 2.229.000 ₺ |
| Eylül | 2.284.000 ₺ |
| Ekim | 2.429.000 ₺ |
| Kasım | 2.429.000 ₺ |
| Aralık | 2.434.000 ₺ |