| Versiyon Adı | 1.3 Sky Pack |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1038 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1300 Kg |
| Uzunluk | 4394 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1590 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 185.990 ₺ |
| Temmuz | 206.510 ₺ |
| Ağustos | 192.960 ₺ |
| Kasım | 192.960 ₺ |
| Aralık | 210.980 ₺ |