| Versiyon Adı | 1.6 DCi Skypack |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1419 Kg |
| Uzunluk | 4377 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1590 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 95.990 ₺ |
| Eylül | 98.990 ₺ |
| Ekim | 102.590 ₺ |
| Kasım | 102.590 ₺ |
| Aralık | 101.790 ₺ |