| Versiyon Adı | 1.2 Street |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 820 km |
| Sistem Gücü | 80 HP |
| Sistem Torku | 110 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1198 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 41 lt |
| Bagaj Hacmi | 265 lt |
| Boş Ağırlık | 925 Kg |
| Uzunluk | 3825 mm |
| Genişlik | 1665 mm |
| Yükseklik | 1510 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 44.450 ₺ |
| Şubat | 44.450 ₺ |
| Mart | 44.900 ₺ |
| Nisan | 45.100 ₺ |
| Mayıs | 45.100 ₺ |
| Haziran | 45.400 ₺ |
| Temmuz | 46.400 ₺ |
| Ağustos | 46.400 ₺ |
| Eylül | 47.750 ₺ |
| Ekim | 44.500 ₺ |
| Kasım | 44.550 ₺ |
| Aralık | 44.990 ₺ |