| Versiyon Adı | 1.2 DIG-S Desire CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 820 km |
| Sistem Gücü | 98 HP |
| Sistem Torku | 147 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1198 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 41 lt |
| Bagaj Hacmi | 265 lt |
| Boş Ağırlık | 1005 Kg |
| Uzunluk | 3825 mm |
| Genişlik | 1665 mm |
| Yükseklik | 1510 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 49.790 ₺ |
| Şubat | 55.600 ₺ |
| Mart | 57.100 ₺ |
| Nisan | 57.100 ₺ |
| Mayıs | 58.100 ₺ |
| Haziran | 58.100 ₺ |
| Temmuz | 58.900 ₺ |
| Ağustos | 59.400 ₺ |
| Eylül | 61.590 ₺ |
| Ekim | 63.590 ₺ |
| Kasım | 62.650 ₺ |
| Aralık | 62.710 ₺ |