| Versiyon Adı | 1.0 Tekna DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 885 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 422 lt |
| Boş Ağırlık | 1260 Kg |
| Uzunluk | 4210 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1595 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 538.800 ₺ |
| Nisan | 554.900 ₺ |
| Mayıs | 574.400 ₺ |
| Haziran | 637.100 ₺ |
| Temmuz | 697.400 ₺ |
| Ağustos | 711.300 ₺ |
| Eylül | 735.000 ₺ |
| Aralık | 780.700 ₺ |