| Versiyon Adı | 2.4 Storm 4×2 AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1071 km |
| Sistem Gücü | 154 HP |
| Sistem Torku | 380 Nm |
| Maksimum Hız | 169 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2442 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7 lt |
| Yakıt Deposu | 75 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1840 Kg |
| Uzunluk | 5285 mm |
| Genişlik | 1815 mm |
| Yükseklik | 1780 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 91.000 ₺ |
| Nisan | 85.000 ₺ |
| Mayıs | 85.800 ₺ |
| Haziran | 85.800 ₺ |
| Temmuz | 85.800 ₺ |
| Ağustos | 85.800 ₺ |
| Eylül | 85.800 ₺ |
| Ekim | 85.800 ₺ |
| Kasım | 85.610 ₺ |
| Aralık | 88.410 ₺ |