| Versiyon Adı | 2.4 Blizzard 4×4 AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1042 km |
| Sistem Gücü | 181 HP |
| Sistem Torku | 430 Nm |
| Maksimum Hız | 177 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2442 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.2 lt |
| Yakıt Deposu | 75 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1950 Kg |
| Uzunluk | 5285 mm |
| Genişlik | 1815 mm |
| Yükseklik | 1780 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 114.200 ₺ |
| Nisan | 114.200 ₺ |
| Mayıs | 114.200 ₺ |
| Haziran | 114.200 ₺ |
| Temmuz | 111.750 ₺ |
| Ağustos | 106.430 ₺ |
| Eylül | 106.430 ₺ |
| Ekim | 106.430 ₺ |
| Kasım | 106.430 ₺ |
| Aralık | 109.260 ₺ |