| Versiyon Adı | 2.5 D Tornado 4X4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1172 km |
| Sistem Gücü | 154 HP |
| Sistem Torku | 380 Nm |
| Maksimum Hız | 174 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 2442 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 75 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1950 Kg |
| Uzunluk | 5285 mm |
| Genişlik | 1815 mm |
| Yükseklik | 1780 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 97.500 ₺ |
| Ekim | 100.370 ₺ |
| Kasım | 99.140 ₺ |
| Aralık | 99.250 ₺ |