| Versiyon Adı | 1.2 Intense |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 857 km |
| Sistem Gücü | 80 HP |
| Sistem Torku | 106 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1193 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 450 lt |
| Boş Ağırlık | 930 Kg |
| Uzunluk | 4245 mm |
| Genişlik | 1670 mm |
| Yükseklik | 1515 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 57.200 ₺ |
| Nisan | 57.200 ₺ |
| Mayıs | 57.200 ₺ |
| Haziran | 57.200 ₺ |
| Temmuz | 57.200 ₺ |
| Ağustos | 57.200 ₺ |
| Eylül | 57.200 ₺ |
| Ekim | 57.200 ₺ |
| Kasım | 57.200 ₺ |
| Aralık | 57.200 ₺ |