| Versiyon Adı | 1.6 Invite |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1086 km |
| Sistem Gücü | 117 HP |
| Sistem Torku | 154 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1590 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 63 lt |
| Bagaj Hacmi | 419 lt |
| Boş Ağırlık | 1260 Kg |
| Uzunluk | 4295 mm |
| Genişlik | 1770 mm |
| Yükseklik | 1615 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 79.700 ₺ |
| Nisan | 79.700 ₺ |
| Mayıs | 79.700 ₺ |
| Haziran | 79.700 ₺ |
| Temmuz | 79.700 ₺ |
| Ağustos | 79.700 ₺ |
| Eylül | 79.700 ₺ |
| Ekim | 79.700 ₺ |
| Kasım | 82.440 ₺ |
| Aralık | 82.440 ₺ |