| Versiyon Adı | Tourer 2.2 CDI Pro |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1111 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 330 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 2143 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4895 mm |
| Genişlik | 1928 mm |
| Yükseklik | 1890 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 105.540 ₺ |
| Haziran | 105.540 ₺ |
| Temmuz | 105.540 ₺ |
| Ağustos | 109.760 ₺ |
| Eylül | 115.300 ₺ |
| Ekim | 117.580 ₺ |
| Kasım | 117.580 ₺ |
| Aralık | 117.580 ₺ |