| Versiyon Adı | Tourer 1.6 CDI Base Plus |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1094 km |
| Sistem Gücü | 114 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4895 mm |
| Genişlik | 1928 mm |
| Yükseklik | 1890 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 93.080 ₺ |
| Haziran | 93.080 ₺ |
| Temmuz | 93.080 ₺ |
| Ağustos | 95.900 ₺ |
| Eylül | 100.730 ₺ |
| Ekim | 102.720 ₺ |
| Kasım | 103.740 ₺ |
| Aralık | 103.740 ₺ |