| Versiyon Adı | 350 4Matic |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 397 km |
| Sistem Gücü | 292 HP |
| Sistem Torku | 520 Nm |
| Maksimum Hız | 160 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 215 kW |
| Şarj Süresi | ~ 445 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 18.4 kWh |
| Batarya Hacmi | 69.7 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 495 lt |
| Boş Ağırlık | 2170 Kg |
| Uzunluk | 4684 mm |
| Genişlik | 1834 mm |
| Yükseklik | 1654 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 3.473.000 ₺ |
| Nisan | 3.697.000 ₺ |
| Mayıs | 3.965.000 ₺ |
| Temmuz | 4.121.000 ₺ |
| Ağustos | 4.505.000 ₺ |
| Ekim | 4.775.000 ₺ |