| Versiyon Adı | E220 2.0 D AMG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1042 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 239 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1950 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1735 Kg |
| Uzunluk | 4923 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 435.000 ₺ |
| Şubat | 435.000 ₺ |
| Mart | 435.000 ₺ |
| Nisan | 435.000 ₺ |
| Mayıs | 452.300 ₺ |
| Haziran | 452.300 ₺ |
| Temmuz | 452.300 ₺ |
| Ağustos | 465.800 ₺ |
| Eylül | 465.800 ₺ |
| Ekim | 465.800 ₺ |
| Kasım | 508.500 ₺ |
| Aralık | 518.600 ₺ |