| Versiyon Adı | E250 2.0 EditionE |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 967 km |
| Sistem Gücü | 211 HP |
| Sistem Torku | 350 Nm |
| Maksimum Hız | 243 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1991 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 59 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1680 Kg |
| Uzunluk | 4879 mm |
| Genişlik | 1854 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 247.500 ₺ |
| Mart | 247.500 ₺ |
| Nisan | 247.500 ₺ |
| Mayıs | 247.500 ₺ |
| Haziran | 247.500 ₺ |
| Temmuz | 247.500 ₺ |
| Ağustos | 247.500 ₺ |
| Eylül | 247.500 ₺ |