| Versiyon Adı | E220 D 2.0 Exclusive |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1282 km |
| Sistem Gücü | 194 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 240 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1950 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1680 Kg |
| Uzunluk | 4923 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 294.600 ₺ |
| Mayıs | 294.600 ₺ |
| Haziran | 294.600 ₺ |
| Temmuz | 294.600 ₺ |
| Ağustos | 294.600 ₺ |
| Eylül | 294.600 ₺ |
| Ekim | 303.400 ₺ |
| Kasım | 303.400 ₺ |
| Aralık | 348.600 ₺ |