| Versiyon Adı | E200 2.0 Avantgarde |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 909 km |
| Sistem Gücü | 180 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 240 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1991 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1605 Kg |
| Uzunluk | 4923 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 219.500 ₺ |
| Mayıs | 219.500 ₺ |
| Haziran | 221.700 ₺ |
| Temmuz | 221.700 ₺ |
| Ağustos | 221.700 ₺ |
| Eylül | 221.700 ₺ |
| Ekim | 228.300 ₺ |
| Kasım | 228.300 ₺ |
| Aralık | 262.200 ₺ |