| Versiyon Adı | E180 1.6 Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 894 km |
| Sistem Gücü | - |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.6 lt |
| Yakıt Deposu | 59 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1645 Kg |
| Uzunluk | 4879 mm |
| Genişlik | 1854 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 177.400 ₺ |
| Nisan | 177.400 ₺ |
| Mayıs | 177.400 ₺ |
| Haziran | 177.400 ₺ |
| Temmuz | 177.400 ₺ |
| Ağustos | 177.400 ₺ |
| Eylül | 177.400 ₺ |