| Versiyon Adı | 200 1.6 AMG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 909 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 470 lt |
| Boş Ağırlık | 1430 Kg |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1777 mm |
| Yükseklik | 1432 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 148.700 ₺ |
| Mart | 148.700 ₺ |
| Nisan | 148.700 ₺ |
| Mayıs | 148.700 ₺ |
| Haziran | 148.700 ₺ |
| Temmuz | 148.700 ₺ |
| Ağustos | 148.700 ₺ |
| Eylül | 153.500 ₺ |
| Ekim | 158.100 ₺ |
| Kasım | 158.100 ₺ |
| Aralık | 181.400 ₺ |