| Versiyon Adı | 180 D 1.5 Comfort |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1190 km |
| Sistem Gücü | 109 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 470 lt |
| Boş Ağırlık | 1475 Kg |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1777 mm |
| Yükseklik | 1432 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 145.100 ₺ |
| Nisan | 145.100 ₺ |
| Mayıs | 145.100 ₺ |
| Haziran | 145.100 ₺ |
| Temmuz | 145.100 ₺ |
| Ağustos | 145.100 ₺ |
| Eylül | 145.800 ₺ |
| Ekim | 148.700 ₺ |
| Kasım | 148.700 ₺ |
| Aralık | 170.500 ₺ |