| Versiyon Adı | C200 1.5 Exclusive |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 631 km |
| Sistem Gücü | 184 HP |
| Sistem Torku | - |
| Maksimum Hız | 234 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 41 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4686 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1442 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 390.900 ₺ |
| Haziran | 390.900 ₺ |
| Kasım | 401.000 ₺ |
| Aralık | 401.200 ₺ |