| Versiyon Adı | 180 1.6 AMG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 909 km |
| Sistem Gücü | 122 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 488 lt |
| Boş Ağırlık | 1425 Kg |
| Uzunluk | 4393 mm |
| Genişlik | 1786 mm |
| Yükseklik | 1557 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 119.800 ₺ |
| Haziran | 119.800 ₺ |
| Temmuz | 119.800 ₺ |
| Ağustos | 119.800 ₺ |
| Eylül | 122.200 ₺ |
| Ekim | 122.200 ₺ |
| Kasım | 122.200 ₺ |
| Aralık | 122.200 ₺ |