| Versiyon Adı | Sedan 200 1.3 AMG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 842 km |
| Sistem Gücü | 163 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 405 lt |
| Boş Ağırlık | 1375 Kg |
| Uzunluk | 4549 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1446 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.480.500 ₺ |
| Mayıs | 1.482.500 ₺ |
| Haziran | 1.665.500 ₺ |
| Temmuz | 1.861.900 ₺ |
| Eylül | 1.990.000 ₺ |
| Aralık | 2.048.500 ₺ |