| Versiyon Adı | Yeni A200 1.4 Style DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 768 km |
| Sistem Gücü | 163 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 225 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 370 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4419 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 199.200 ₺ |
| Eylül | 205.400 ₺ |
| Ekim | 236.400 ₺ |
| Kasım | 239.900 ₺ |