| Versiyon Adı | A180 D 1.5 AMG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1282 km |
| Sistem Gücü | 109 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 341 lt |
| Boş Ağırlık | 1425 Kg |
| Uzunluk | 4299 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1433 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 168.700 ₺ |
| Şubat | 168.700 ₺ |
| Mart | 168.700 ₺ |
| Nisan | 168.700 ₺ |
| Mayıs | 175.400 ₺ |
| Haziran | 175.400 ₺ |
| Temmuz | 175.400 ₺ |
| Ağustos | 178.900 ₺ |
| Eylül | 178.900 ₺ |
| Ekim | 178.900 ₺ |
| Kasım | 182.500 ₺ |
| Aralık | 186.100 ₺ |