| Versiyon Adı | 180 1.6 AMG DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 926 km |
| Sistem Gücü | 122 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 202 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 341 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4292 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1433 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 100.400 ₺ |
| Şubat | 101.400 ₺ |
| Mart | 101.400 ₺ |
| Nisan | 101.400 ₺ |
| Mayıs | 101.400 ₺ |
| Haziran | 101.400 ₺ |
| Temmuz | 101.400 ₺ |
| Ağustos | 103.400 ₺ |
| Eylül | 106.500 ₺ |
| Ekim | 106.500 ₺ |
| Kasım | 106.500 ₺ |
| Aralık | 106.500 ₺ |