| Versiyon Adı | Sedan 1.5 D Motion AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1159 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 419 lt |
| Boş Ağırlık | 1370 Kg |
| Uzunluk | 4585 mm |
| Genişlik | 1795 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 92.000 ₺ |
| Temmuz | 92.000 ₺ |
| Ağustos | 92.000 ₺ |
| Eylül | 92.000 ₺ |
| Ekim | 92.000 ₺ |
| Kasım | 92.000 ₺ |
| Aralık | 95.140 ₺ |