| Versiyon Adı | 1.5 Elegant |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 837 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 185 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 36 lt |
| Bagaj Hacmi | 332 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4190 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1545 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 2.290.000 ₺ |
| Haziran | 1.935.000 ₺ |
| Eylül | 2.290.000 ₺ |
| Ekim | 1.935.000 ₺ |
| Kasım | 2.050.000 ₺ |
| Aralık | 2.250.000 ₺ |