| Versiyon Adı | 3K 1.7 Urban 4×4 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 525 km |
| Sistem Gücü | 83 HP |
| Sistem Torku | 129 Nm |
| Maksimum Hız | 142 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 17 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1690 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 9.9 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 265 lt |
| Boş Ağırlık | 1285 Kg |
| Uzunluk | 3640 mm |
| Genişlik | 1680 mm |
| Yükseklik | - |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Aralık | 98.700 ₺ |