| Versiyon Adı | 1.4 Elegance AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 726 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 133 Nm |
| Maksimum Hız | 173 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 352 lt |
| Boş Ağırlık | 1183 Kg |
| Uzunluk | 4140 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 231.600 ₺ |
| Mayıs | 231.600 ₺ |
| Haziran | 231.600 ₺ |
| Temmuz | 297.900 ₺ |
| Ağustos | 244.900 ₺ |
| Ekim | 248.900 ₺ |
| Kasım | 266.500 ₺ |
| Aralık | 449.900 ₺ |