| Versiyon Adı | 1.2 Cool |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 789 km |
| Sistem Gücü | 84 HP |
| Sistem Torku | 122 Nm |
| Maksimum Hız | 165 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 352 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4140 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 182.900 ₺ |
| Mayıs | 190.900 ₺ |
| Haziran | 190.900 ₺ |
| Temmuz | 199.900 ₺ |
| Ağustos | 199.900 ₺ |
| Ekim | 203.900 ₺ |
| Kasım | 221.900 ₺ |
| Aralık | 315.900 ₺ |