| Versiyon Adı | 1.0 Cool DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 865 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 171 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 352 lt |
| Boş Ağırlık | 1220 Kg |
| Uzunluk | 4140 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 199.900 ₺ |
| Ekim | 207.900 ₺ |
| Kasım | 229.600 ₺ |
| Aralık | 210.000 ₺ |